Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Місцеві бюджети Волині отримали понад 500 мільйонів податків
Місцеві бюджети Волині отримали понад 500 мільйонів податків

Місцеві бюджети Волині отримали понад 500 мільйонів податків

13:17 09.03.2019
184

За підсумками січня-лютого 2019 року до місцевих бюджетів Волинської області надійшло 712 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи Державної фіскальної служби.

Таким чином, сума отриманих у розпорядження коштів громадами перевищує минулорічні показники на 120,2 мільйона гривень, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області констатують: початок нового бюджетного року демонструє очікуваний позитив, що може стати справжнім бюджетним успіхом за умови активної позиції всіх гілок влади та мешканців громад в питанні детінізації економіки.

«Лише офіційне підприємництво, легальна зарплата та впорядкування відносин власності, насамперед в питанні користування землею, – це три складові бюджетного добробуту громад. Тому закликаємо лідерів територіальних громад максимально використовувати надані повноваження для залучення до сплати податків всіх, кого зобов’язує закон», – наголошує начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів запевнила, що зі свого боку фахівці ДФС гарантують максимальне сприяння і увагу до питань, що потребують вирішення в межах своєї компетенції.

«Інформація від органів місцевої влади щодо ставок оподаткування, здійснення підприємництва, наявних робочих місць та зловживань з боку суб’єктів підприємництва – підстава для аналізу та прийняття рішень з боку контролюючих органів. Сподіваємося на дієву взаємодію з керівниками територіальних громад в питанні мобілізації коштів до місцевих бюджетів», – підсумувала Світлана Савчук.

Коментарі
23 квітня
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин