Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Луцький виш отримає 7 мільйонів євро на утеплення

10:33 12.03.2019
482

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки отримає понад 7 мільйонів євро в межах спільного з МОН України проекту «Вища освіта України».

Ці ресурси спрямують на комплексне покращення енергозбереження приміщень вишу, - повідомляє ІА ВолиньPost.

Це вже другий етап проекту, який реалізує МОН. Кілька років тому для участі у першому етапі відібрали 7 університетів.

Проект передбачає, що в СНУ встановлять термозахисні конструкції, системи кондиціонування, тепловентиляцію, проведуть електромонтажні роботи та модернізують систему теплопостачання. Крім того, там утеплять фасади, дахи та долівки у навчальних корпусах і гуртожитках, замінять вхідні двері, встановлять LED-освітлення.

Усе це дозволить заощадити понад 10 мільйонів гривень щорічно з витрат на опалення та електрику. Ці кошти спрямують на розвиток матеріально-технічної бази закладу. При цьому кожна з оновлених будівель перетвориться у дослідну модель, яка дозволить студентам на практиці вивчати енергоефективність та енергозбереження.

Планується, що кошти надходитимуть впродовж 5 років від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) (80% фінансування) та спеціального фонду СНУ (20% фінансування).

Довідка

Проект «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток» МОН реалізує завдяки грантовій угоді з Європейським інвестиційним банком і Північною екологічною фінансовою корпорацією. Він спрямований на підтримку українських університетів у сфері ефективного використання енергоресурсів. Загальна вартість проекту становить 160 млн євро. Фінансування другої фази – 79 мільйонів євро.

Коментарі
23 квітня
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин