Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Маневичанам розповіли про ефективне ведення сільського господарства
Маневичанам розповіли про ефективне ведення сільського господарства

Волинянам розповіли про ефективне ведення сільського господарства

17:03 21.03.2019
490

У Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості організували навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства» в рамках реалізації проекту «Територія Майстерності» за участю консультанта – практика Миколи Горбача.

Микола добре знаний не тільки у своєму селищі – Колки, що на Маневиччині, а й за його межами, адже він – пасічник, хорист і дзвонар місцевого храму. Із дитинства Микола допомагав батькові доглядати за бджолами. Ще з діда-прадіда чоловіки в його родині були пасічниками, тож зрештою вирішив і собі спробувати виробляти «рідке золото». Зараз у нього 36 вуликів.

Микола Горбач розповів присутнім про історії розвитку та значення бджільництва в сільському господарстві, хвороби бджіл та розплоду, та поділився досвідом створення власної пасіки.

Також фахівець з профорієнтації Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ганна Ліщук поінформували про можливості започаткування власної справи у сферах сільського господарства та механізми надання одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності.

Учасники заходу подякували організаторам за отримані знання та корисні поради, висловили бажання взяти участь і в наступних заходах «Території Майстерності», щоб отримати більше інформації про розведення тварин та вирощування сільгоспкультур.


Коментарі
18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин