В Україні збільшився обсяг виробництва «солодкої картоплі»

31 Березня 2019, 18:01
Батат 1246
Батат

Батат активно набуває популярності серед українських фермерів, за минулий рік її виробництво в Україні зросло практично в 10 разів.

Про це в Українській плодоовочевій асоціації (УПОА).

За даними Держстату, в 2018 році валовий збір батату в українських господарствах сягнув 190 тонн. Для порівняння, ще роком раніше в офіційних звітах обсяг врожаю батату в Україні було зафіксовано на рівні 20 тонн.

Таку тенденцію самі виробники обґрунтовують високим потенціалом цієї культури. По-перше, за їх словами, батат може доволі ефективно вирощуватися на всій території України, щоправда, в південних областях врожайність помітно вища, ніж на півночі країни. По-друге ж, ця продукція досить затребувана як на внутрішньому ринку, так і на експорт.

«Українці все більше смакують «солодкою картоплею», а деякі навіть відмовляються від споживання традиційної картоплі. При цьому, по мірі збільшення виробництва, ціна на батат на українському ринку щороку знижується, що також стимулює споживання цієї продукції в Україні», — зауважила Тетяна Смірнова, головний аналітик Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Експерт зазначає, що в перспективі українські виробники зможуть і доволі непогано заробити на експорті батату. За її словами, споживання цієї продукції в європейських країнах ще в 2017 році перевищувало 300 тис. тонн на рік і щороку продовжує зростати. Але поки що про системний експорт українського батату говорити зарано, адже через вельми невеликий обсяги виробництва зібрати експортну партію доволі складно.

Читайте такожПлантація ожини окупиться за 40 місяців, – аналітики

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024