Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Станція «Ягодин»
Станція «Ягодин»

На станції «Ягодин» пасажирів не будитимуть для контролю у поїзді Київ–Варшава

19:15 02.04.2019
308

Пасажири мають зайняти свої місця в поїзді не пізніше як за 25 хвилин до його відправлення зі станції Київ-Пасажирський.

Для покращення обслуговування пасажирів з 5 квітня проходження прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ–Варшава переноситься зі станції «Ягодин» на станцію Київ-Пасажирський в обидва напрямки, – йдеться на сайті АТ «Укрзалізниця».

У зв’язку з вказаними змінами щодо проведення прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ–Варшава частково змінюється графік курсування цього поїзда. За оновленим графіком він курсуватиме з 5 квітня з Києва та з 4 квітня з Варшави.

У квитках пасажирів поїзда № 67/68 Київ–Варшава зі станції Київ-Пасажирський буде вказаний час відправлення 18:48 (замість 19:13 згідно з розкладом). Звертаємо увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії.

Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам буде дозволено пройти на перон та здійснити посадку в поїзд. Просимо пасажирів уважно планувати трансфер до вокзалу, адже ті пасажири, які не здійснили посадку до 18:45, у поїзд № 67/68 Київ–Варшава не допускатимуться.

Прикордонний контроль здійснюватиметься безпосередньо у вагонах, на це передбачений технологічний час – 25 хвилин – до відправлення поїзда.

Дізнатися більше про зміни в графіку курсування цього поїзда можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця».

Графік курсування територією Польщі поїзда № 67/68 Київ–Варшава залишається без змін.

Коментарі
23 квітня
Сьогодні
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин