Ковельська прокуратура оголосила про підозру керівнику Держгеокадастру

10 Квітня 2019, 17:09
Ковельська прокуратура оголосила про підозру керівнику Держгеокадастру / Фото ілюстративне 1033
Ковельська прокуратура оголосила про підозру керівнику Держгеокадастру / Фото ілюстративне

Ковельська місцева прокуратура повідомила про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, виконувачу обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У серпні минулого року посадовець, будучи обізнаним про належність трьох земельних ділянок площею 1 га кожна за межами населеного пункту на території Пульмівської сільської ради Шацького району до земель водного фонду та особливо цінних земель, без проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації підписав та видав накази, якими затвердив проекти землеустрою про відведення ділянок у власність громадянам. При цьому відомості про ґрунтовий покрив та категорію земель не відповідали дійсності.

На підставі наказів у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно внесли відомості про реєстрацію права власності на три ділянки вартістю понад один мільйон гривень, кожна за громадянами – і з власності держави ці ділянки незаконно вибули.

Нині виконувача обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в області підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
12.07.2024