Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Хто найбагатший депутат Острозької міськради: аналіз декларацій

13:07 15.04.2019
307

Завершився термін, коли державні службовці, представники місцевого самоврядування та інших структур подали декларації про доходи. Ми проаналізували прибутки депутатів Острозької міської ради. До прибутку зарахували зарплати за основним і додатковим місцем роботи, гонорари за цивільно-правовими угодами, пенсії, прибуток від підприємницької діяльності, соціальну допомогу, доходи від оренди і відчуження майна, дивіденди тощо.

Найбагатшим депутатом Острозької міської ради, відповідно до поданих декларацій, виявився Юрій Зінчук, який задекларував майже 5 млн. грн. (4 915 440 гривень). Дохід Юрія Івановича від підприємницької діяльності. Друге місце за доходами посідає Олександр Олішевський, який задекларував близько 2 млн. грн (1 862 497 грн.). Це прибуток від підприємницької діяльності (майже 1 500 000 грн), продажу рухомого майна (понад 287 тис. грн) та зарплата за основним місцем роботи (понад 76 тис. грн.). Третю сходинку посідає Григорій Аршинов. Його сумарний річний дохід становить 1 740 304 грн.

«Найбіднішими» виявилися Володимир Зеленчук і Борис Гловацький, які не задекларували ніяких доходів. Василь Присяжнюк як власний дохід за 2018 рік указав 22 тис. грн., отримані на заробітках. Про доходи інших депутатів дивіться на графіку.


Щодо цікавих пунктів прибутків, указаних у деклараціях, Володимир Прокопчук задекларував 700 подарованих гривень, Володимир Степанюк указав, що роботодавець витратив на його навчання 958 грн. А Руслан Лідовець і Андрій Смирнов указали в своїх доходах стипендії.

Детально про доходи та інше майно міських народних обранців можна дізнатися на сайті https://declarations.com.ua/, скориставшись пошуком за прізвищем.

Загрузка...
Коментарі
23 жовтня
Сьогодні
Вчора
21.10.2019
20.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин