Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Як діти з Рожищенського навчально-реабілітаційного центру відпочивають у «Проліску»

16:32 18.04.2019
337

Діти з особливими потребами, які навчаються у Рожищенському навчально-реабілітаційному центрі для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату Волинської обласної ради відпочивають у санаторії матері і дитини «Пролісок».

Гостинний прийом а також безкоштовне проживання та лікування дітей забезпечує санаторій, а їхнє харчування профінансували за кошти благодійників.

Ініціатором такої ідеї стала директорка «Проліску» Оксана Бугайчук. За словами жінки, в здравниці започаткували акцію «Пасхальні канікули». Першим ідею підтримав депутат Волинської обласної ради, керівник групи компаній «Пальче» Ігор Лех.

«За спільної благодійної діяльності санаторію «Пролісок» та фінансової підтримки Ігоря Леха 15 квітня ми розпочали безкоштовне оздоровлення 5 дітей Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату Волинської обласної ради. Дітки потребували не тільки фізичної реабілітації, але й відпочинку», – зауважує Оксана Бугайчук.


Бізнесмен, що виділив гроші на харчування, сподівається, що до благодійності долучаться й інші.

Читати також: У Рожищенському навчально-реабілітаційному центрі встановили ігровий комплекс

«Щороку «Пальче» віддає певні кошти на благодійну діяльність. Цього року нам запропонували профінансувати відпочинок дітей. Це гарна ідея, адже діти зможуть отримати нові враження та необхідне для них лікування. Сподіваюсь, що до започаткованої керівництвом «Проліску» акції долучаться й інші небайдужі волиняни», – зазначив Ігор Лех.

У санаторії зауважують, що кожен може долучитися до акції «Пасхальні канікули».

«Санаторій забезпечує лікування та проживання дітей з інвалідністю, їх дозвілля за власний кошт. Потрібно тільки аби хтось долучився та профінансував їхнє харчування», – підкреслює Оксана Бугайчук.

Комунальне підприємство «Санаторій матері і дитини «Пролісок» є сучасною лікувально-профілактичною установою та надає послуги з оздоровлення населення України. Заклад здійснює реабілітацію хворих із захворюваннями хребта, органів травлення, органів дихання та ендокринною патологією за допомогою сучасної лікувально-діагностичної бази.

Читайте також: Європейські басейни у санаторії «Пролісок» зробили його курортним центром


Загрузка...
Коментарі
13 жовтня
Сьогодні
Вчора
11.10.2019
10.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин