Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Ратнівщтні боржників алументів долучають до суспільно-корисних робіт
На Ратнівщтні боржників алументів долучають до суспільно-корисних робіт

На Ратнівщині боржників аліментів долучають до суспільно корисних робіт

18:40 22.04.2019
342

Цьогоріч на Волині працівники держвної виконавчої служби винесли 118 постанов на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Про це повідомляє прес-служба Ратнівського районного відділу ДВС.

З 1 січня 2019 року державні виконавці юстиції Волині стягнули понад 60 тисяч гривень завдяки застосуванню нових обмежень. У Ратнівському районі винесли дев'ять постанов на боржників аліметів, у результаті чого виконавчі органи стянули з ратнівчан більше 6 тисяч гривень.

Читайте також: Ратнівщина: понад півмільйона гривень заплатили боржники аліментів у 2019 році

Довідково:

Суспільно корисні роботи, які є одним із видів покарання для неплатників аліментів. Зазначимо, що цей вид покарання був введений першим пакетом законопроектів «Чужих дітей не буває», що набули чинності у минулому році.

Варто знати, якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців, то боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Але, якщо ж такі аліменти мають сплачуватись на дитину, яка має інвалідність або є важкохворою, то заборгованість має становити у сукупному розмірі суму відповідних платежів за 3 місяці для притягнення боржника до адміністративної відповідальності. Проте, не всіх осіб можна притягнути до суспільно-корисних робіт.

Суспільно корисні роботи не призначаються особам, визнаним інвалідами I або II групи, вагітним жінкам, жінкам старше 55 років та чоловікам старше 60 років. Суспільно корисні роботи можуть призначатися на строк від 120 до 360 годин і виконуються не більше восьми годин, а неповнолітніми – не більше двох годин на день.

Вищезгаданий вид роботи боржник має виконувати у вільний від роботи чи навчання час і за їх виконання порушнику нараховуватиметься плата за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

Загрузка...
Коментарі
19 жовтня
Сьогодні
Вчора
17.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин