Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Сільські ради Шаччини виділили гроші на фінансування своїх ФАПів

13:56 01.05.2019
153

У зв’язку із браком коштів у районному бюджеті Шацького району в 2019 році не вистачатиме грошей на утримання у сільських ФАПах молодшого медичного персоналу. Відповідно, аби зберегти мережу закладів сільської медицини та працівників, сільські ради погодилися виділити кошти на фінансування своїх медичних закладів.

Про це йшлося під час сесії Шацької районної ради при розгляді питання про зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Так, районний бюджет збільшився на суму 236 тис. грн. за рахунок переданих цільових субвенцій зі Світязького сільського бюджету ( 12,2 тисяч гривень - трудовому архіву), Шацького селищного бюджету, з яких 65 тисяч гривень піде на виплату заробітної плати молодшому медичному персоналу за квітень-червень, та 10 тисяч гривень на безоплатне амбулаторне лікування окремих груп населення та певних категорій захворювань. З Піщанського сільського бюджету передали 130,5 тисяч гривень, з них 100 тисяч – обласному бюджету на будівництво амбулаторії в с.Піща, та 30 тисяч на утримання обслуговуючого персоналу в амбулаторії та ФАПах сіл Острів’я та Кам’янка.

18 тисяч гривень передала районному бюджету Ростанська сільська рада на заробітну плату обслуговуючого персоналу ФАПів Ростанської сільської ради.

Залишок освітньої субвенції в сумі 75 тисяч гривень спрямували на придбання комп’ютерного обладнання та підключення закладів загальної середньої освіти до швидкісної мережі Інтернет.

Коментарі
19 травня
Сьогодні
Вчора
17.05.2019
16.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин