На «Волинській Голландії» відвідувачам незаконно продавали спиртне

07 Травня 2019, 14:33
На тюльпановому фестивалі на Ковельщині незаконно продавали алкоголь 1373
На тюльпановому фестивалі на Ковельщині незаконно продавали алкоголь

Питні меди, вина, горілчану та коньячну продукцію, що пропонували на тюльпановому фестивалі на Ковельщині, в окремих випадках реалізовували споживачам з порушенням норм закону.

Про це повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

Висновки про зловживання окремими фізичними особами фіскали обґрунтовують актами проведених оглядів місць здійснення діяльності та фактичних перевірок точок, де пропонували алкогольну продукцію на фестивалі квітів на території Ковельського району.

Підставою для пильної уваги фахівців ДФС до бізнесменів, які афішували під час проведення фестивалю частування закарпатськими винами (за окрему плату), стала рекламна продукція заходу та публікації у ЗМІ.

Як з’ясувалося, гостям фестивалю фізичні особи, котрі не зареєстровані суб’єктами підприємництва, справді реалізовували алкогольні напої, щонайменше тричі порушуючи закон. По-перше, без ліцензії на такий вид діяльності, по-друге, без офіційної реєстрації діяльності, по-третє – поза касовим обліком, тобто порушуючи правила готівкового обігу.

Зокрема, волинські фіскали встановили такі факти під час огляду торгівельних місць громадянином Юрієм С. Питні меди та вина підприємливий волинянин пропонував без ліцензії, держрестрації та обліку через РРО, про що складено адмінпротокол за ч.1 ст. 164 КЗпАП. Продукція, що продавалася цим громадянином – членом однієї з громадських організацій, вилучена співробітниками податкової міліції. 

В Головному управлінні ДФС у Волинській області застерігають: підакцизна продукція, що реалізується з порушеннями норм чинного законодавства, може становити серйозну загрозу життю і здоров’ю її споживачів.

25/09/2021 Субота
25.09.2021
24.09.2021