Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У центрі Луцька з’явилася платна парковка

18:44 09.05.2019
197

На вулиці Кривий Вал у Луцьку встановили знаки та нанесли відповідну розмітку про обладнання майданчику для платного паркування.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міської ради у Facebook.

Оплата за годину пакування становить 8 гривень. Тариф затверджений рішенням виконавчого комітету від 23.02.2017 №90-1. На майданчику для платного паркування транспортних засобів знаходиться паркувальний автомат, де сплативши кошти за місце для паркування транспортного засобу, можна отримати паркувальний талон (фіскальний чек), який дає право на безоплатне паркування транспортного засобу протягом визначеного періоду.

Додатково муніципали повідомляють, що за порушення ч.1 статті 152-1 КУпаП «Порушення правил паркування транспортних засобів, у тому числі неоплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за кожну добу користування» передбачено відповідальність у вигляді штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.

За порушення ч.2 статті 152-1 КУпАП «Паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг (крім випадків, визначених частиною шостою цієї статті), або на місцях, не призначених для паркування відповідних транспортних засобів» передбачена відповідальність у вигляді штрафу в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.

Під неоплатою вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування слід розуміти неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів більш як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами, на яких оплата відбувається під час виїзду з майданчика).
Коментарі
26 травня
Вчора
24.05.2019
23.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин