Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Олександр Савченко
Олександр Савченко

До плану розвитку Волині включили понад 700 інфраструктурних проектів і об’єктів, – Савченко

10:18 17.05.2019
235

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко розповів про забезпечення обласною адміністрацією роботи в галузях капітального будівництва, освіти, медицини, дорожнього господарства.

Високопосадовець наголосив, що адміністрація на основі пропозицій, наданих із міст, районів, громад в області сформували проект перспективного плану розвитку регіону, до якого увійшли проекти з розвитку мережі закладів. Про це Савченко зазначив під час свого звіту на сесійному засіданні облради.

До Плану перспективного розвитку включили понад 769 інфраструктурних проектів і об’єктів, які розділені за галузями і включають в себе реконструкцію, будівництво, капітальний ремонт об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства, промисловості, інфраструктури і будуть реалізовані в містах, районах та в об’єднаних територіальних громадах.

Проект перспективного плану обговорили на засіданні Волинської ради регіонального розвитку, яке відбулося цьогоріч 14 березня у місті Ковель. Наразі триває робота над узагальненням тих пропозицій, які надійшли до обласної державної адміністрації за результатами цього обговорення.

«А якщо коротко, то у 2018 році ми добудували і побудували 2 школи, 1 дитячий навчальний заклад, 7 стадіонів, 19 інклюзивно-ресурсних центрів; оснастили – 870 класів «Нової української школи», 22 ресурсні кімнати, 390 інклюзивних класів. Закупили 9 нових шкільних автобусів, 2 реанімобілі, 4 переносні ЦНАПи, 23 автомобілі для сімейних лікарів. Відкрили два нових ЦНАПи. Прошу свого наступника на посаді голови обласної державної адміністрації продовжити зазначену роботу. Зі свого боку готовий підставити плече та гарантую необхідну допомогу», – резюмував Олександр Савченко.

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин