Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Modern-Eхро проведе Modern Retail Forum у Варшаві

11:28 17.05.2019
388

Компанія Modern-Eхро проведе другий в цьому році Modern Retail Forum.

Подія відбудеться у Варшаві в рамках 12 Конгресу ринку FMCG 28-29 травня. Тема – «Шлях до магазину майбутнього».

Modern Retail Forum – це платформа для обміну ідеями, знаннями та комунікацією між партнерами, яка допомагає підприємцям зазирнути в майбутнє сектору FMCG і ритейлу, прийняти стратегічні рішення щодо управління компаніями.

У березні цього року компанія Modern-Expo вже проводила форум у Києві, темою якого були трансформації в ритейлі. Форум та виставку SMART-продуктів компанії відвідали понад 2000 гостей.

Читайте також: Якими будуть магазини майбутнього: найцікавіше з Modern Retail Forum 2019

Modern Retail Forum у Варшаві – це нагода на європейському рівні обговорити теми, пов'язані зі змінами в ритейлі та способами використання можливостей в нових умовах.

Під час тематичної дискусії Modern Retail Forum, організованої компанією, учасники аналізуватимуть прогнози для комерційного сектору разом з експертами Modern-Expo та їхніми гостями.

Про ефективний маркетинг в ритейлі, правильне діагностування споживчих потреб, торговельні точки як місце встановлення соціальних контактів, зміни в очікуваннях споживачів та їхній вплив на покупки і багато іншого говоритимуть знані фахівці, спікери з Польщі, України, Румунії, Великобританії та США.

А ще під час Modern Retail Forum у Варшаві можна буде довідатися про те, як залучати потенціал нових галузей, таких, як нейромаркетинг, для «розшифровування» потреб сучасного споживача.

Як з допомогою етнографії та семіотики виявляти закономірності поведінки клієнтів і вираховувати шляхи покупок. Чи, наприклад, чого вимагає нове покоління гіпермаркетів і що потрібно для створення магазинів, які викликатимуть емоції.

Конференція ринку FMCG 2019 відбудеться 28-29 травня у Варшаві в готелі Double Tree by Hilton Warsaw за адресою: вул. Скальніцової 21. На дискусію Modern-Expo запрошуємо Вас на перший день з'їзду до тематичної зали № 1. Лекції розпочнуться з 14:30.

Довідка

Modern-Expo Groupміжнародна компанія, постачальник №1 комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі. Виробничі майданчики, загальною площею 112 000 м², знаходяться в Луцьку (Україна), Верхньодніпровську (Україна) і Вітебську (Білорусь).

Modern-Expo постачає обладнання в понад 70 країни світу; асортимент компанії – більше 50 тисяч найменувань, зокрема, торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу. 11 офісів компанії знаходяться в Україні, Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах.

Серед клієнтів Modern-Expo такі відомі компанії, як: Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Philip Morris, Imperial Tobacco, Carrefour, OKKO, АТБ, Union COOP, E.Leclerc, Fozzy Group, Rewe Group, Zabka, Henkel, SPAR та інші.

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин