Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Під час навчання
Під час навчання

Любомльські громади навчали залучати додаткові ресурси для розвитку

15:40 18.05.2019
150

У Нововолинську відбувся тренінг для працівників органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та активних громадян об’єднаних територіальних громад та міст 19 виборчого округу.

Організаторами заходу були Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя та Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Учасниками заходу стали працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та активні громадяни міст та об’єднаних територіальних громад Іваничівського, Любомльського, Володимир-Волинського районів.

Метою заходу було прагнення надати учасникам практичні інструменти організації роботи з партнером задля успіху розвитку громад, підвищити активність партнерської співпраці, стимулювати до написання та реалізації спільних проектів, показати можливості залучення додаткових ресурсів для розвитку громад.

Модератором заходу стала виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк. Вона розповіла, як визначити потенційних партнерів та як ефективно працювати на різних етапах партнерських стосунків.

Про секрети правильної організації перших контактів та ефективної email-комунікації з партнером та як формувати переконливі меседжі, як представити свою громаду/організацію майбутньому партнеру та секрети успішного інтерв’ю повідомила радник з питань комунікацій у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич. А керівник NGO «Creative Studio» Анастасія Азанова цікаво представила представникам ОТГ, мистецтво «small talk», діловий дрес-код, елегантність манер і мовлення.

Завершився тренінг обговоренням моніторингу та оцінка партнерських відносин.

Читайте також: Все, що потрібно знати про деталі проекту «Малі міста – великі враження»

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин