Лучанам розповіли, як отримати 200 тисяч гривень

07 Червня 2019, 10:29
Лучанам розповіли, як отримати 200 тисяч гривень 1129
Лучанам розповіли, як отримати 200 тисяч гривень

200 тисяч гривень – саме таку суму пропонують молодим людям від 18 до 35 років на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у громаді.

Про це йшлося 5  червня під час презентації програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії» у Луцьку.

«У 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини. У ньому взяли участь понад 600 молодих людей, 90 команд подали свої ідеї на конкурс і шість команд отримали від 2 до 5 тисяч доларів та менторську підтримку для реалізації інноваційних проектів. Цьогоріч загальний призовий фонд конкурсу  – 800 тисяч гривень», – зазначила координаторка заходу, експертка Волинського інституту права Зарина Дацик.


Тематика конкурсу – це:

  • Інновація для доброчесності (відкритість, прозорість та підзвітність діяльності місцевої влади, громадських організацій чи медіа; подолання конфлікту інтересів; впровадження та моніторинг етичних принципів діяльності місцевої влади, громадських організацій чи медіа, подолання корупції, тощо);
  • Інновація для інклюзивності (залучення та доступ всіх громадян/ок до процесів прийняття рішень місцевою владою, громадськими організаціями та медіа; посилення соціального діалогу та порозуміння, видимості та залученості вразливих груп; просування і захист прав і свобод людини, серед яких свобода слова, совісті, висловлення поглядів, рівності, подолання дискримінації, тощо).
  • Інновація для Донбасу (розбудова миру, громадська безпека і соціальна згуртованість, участь у місцевому самоврядуванні, демократичні реформи, тощо);
  • Інновації для прав людини (просування прав людини; захист прав людини; права людини з фокусом на вразливі групи; соціально-економічні права людини, тощо).
  • Інноваційні рішення для U-inn 2.0: RELOAD, окрім технічної, креативної складової, обов’язково має бути комунікація з громадянами/ками, їх залучення, взаємодія, з особливою увагою на молодь.


«У конкурсі будуть підтримані проекти, які завдяки інформаційним та креативним технологіям, дадуть можливість вирішити проблеми чи задовільнити потреби, які пов’язані з доброчесністю та інклюзивністю в громадах на рівні місцевої влади, громадських організацій та медіа, запровадити й посилити демократичні інститути та практики», - зазначила керівниця Волинського інституту права Ірина Гайдучик.Для того, щоб подати проект для участі у конкурсі потрібно бути громадянином/кою України віком від 18 до 35 (станом на 16.05.2019); створити і назвати команду; у якій буде не менше 2 учасників/ць; такожу кожній команді має бути третина представників/ць іншої статі. Подати проект можна до 1 серпня, зареєструвавши його на сайті у розділі «Подати інновацію».
 
Довідково: Організатор заходу – Волинський інститут права. Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізують Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, Державним агентством з питань електронного урядування України, Freedom House Ukraine, 1991 Incubator, Центром розвитку інновацій, Громадською радою доброчесності за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії у проекті «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».


 

 

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024