Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Музей Корсаків
Музей Корсаків

«Діалог світла з кольором» покажуть у «Музеї Корсаків»

14:06 11.06.2019
448

У «МСУМК» відбудеться відкриття виставкового проекту українського митця Олександра Дубовика та творця Іво Лілля із Таллінна.

Два митці, дві творчі особистості поєднали свої таланти, аби видати на-гора шедевр, поєднання світла з кольором. Саме під такою назвою – «Діалог світла з кольором» – вже 14 червня о 17:00 автори презентують свій проект.

Олександр Дубовик та Іво Лілль познайомились рік тому в українській столиці. Виставка у Луцьку продовжує цей діалог двох митців у іншому форматі – розмови світла з кольором, яку ведуть між собою їхні твори.

Олександр Дубовик живе у Києві. Можна стверджувати – знаний живописець, це – інтелектуал з пензлем. Він вдумливо прописує портрет доби, а рухливу субстанцію сьогоднішнього життя нащадки будуть аналізувати за його творами: як ми розпадалися на декоративні уламки та деталі.

Іво Лілль, митець із Таллінна, виражає себе у іншому матеріалі. Він здатний підхопити цю розмову лаконічністю, простотою та довершеністю дизайнерських рішень свого скла.

«Я міг би сказати, що висловлюю свої думки і почуття у зображеннях, як наші предки робили це на стінах печер. Ідеї реалізуються в процесі, і коли робота завершена, то добігають кінця і думки, тобто вислів відбувся», – переконаний митець.

Спонтанний діалог митців породжує безліч конотацій, а от чи відчуємо ми силу вітру у вібрації дюн, застиглих у склі Іво Лілля, чи розлом навпіл у «Букетах» Олександра Дубовика – це вже виклик до глядачів.

У день відкриття - вхід вільний.

Захід відбудеться за адресою: Луцьк, Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті», «Музей сучасного українського мистецтва Корсаків».

Читати також: У «Музеї Корсаків» відомий мистецтвознавець поділиться секретами арт-бізнесу

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин