Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На Волині аграріям хочуть повернути півтора мільйона гривень

13:25 25.06.2019
193

В департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації 24 червня відбулась комісія з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко проінформував про те, що згідно наказу Міністерства аграрної політики і продовольства України від 28.01.2019 № 24 «Про визначення напрямів державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства на 2019 рік» у поточному році фінансування за бюджетною програмою 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» відбудеться у 2019 році за такими напрямами:

  • придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю;
  • будівництво холодильників з регульованим газовим середовищем та камер швидкого заморожування плодів і ягід, придбання ліній товарної обробки плодів.

Секретар комісії Олесандр Книш повідомив, що на розгляд комісії отримали два пакети документів, які відповідають вимогам Постанови КМУ.

Зокрема, ТзОВ «Кліома Сервіс» Ківерцівського району (закладено 10,6 гектарів ягіних насаджень серед яких 3,23 гектари суниці садової, 1,71 смородини чорної, 5,64 чорниці) та ТзОВ «Астра» Луцького району (закладено 3,87 гектарів яблуневого саду).

Комісія розглянула пакет документів наданих підприємствами, погодила Акт про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат, підготувала Висновок за результатами проведення виїзної перевірки та аналізу отриманих документів, Зведену відомість про фактичні витрати та попередній обсяг компенсації.

Пакет документів надіслали до Міністерства аграрної політики та продовольства України для прийняття відповідного рішення.

Попередня сума компенсації за придбаний садивний матеріал ТзОВ «Кліома Сервіс» та ТзОВ «Астра» відповідно 830,2 тисяч гривень та 753,2 тисячі гривень.

Коментарі
15 липня
Сьогодні
Вчора
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин