Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
В Луцьку та районі облаштують амбулаторії
В Луцьку та районі облаштують амбулаторії

В Луцьку та районі облаштують амбулаторії за понад 5 мільйонів гривень

15:15 13.07.2019
381

Оприлюднили список об’єктів, які в Луцьку та Луцькому районі реконструюють у 2019 році під амбулаторії за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Використають на це майже 5,6 мільйона гривень.

Ця субвенція призначена на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Про це йдеться в розпорядженні керівника Волинської ОДА.

Отож, проведуть реконструкцію приміщення Піддубцівського ФАПу під розміщення Піддубцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Вернигори, 1. Виділять на це 896,8 тисяч гривень.

Центр медико-санітарної допомоги №1 в Луцьку реконструюють під амбулаторію на вул. Бенделіані за 572,2 тисяч гривень.

Приміщення Зміїнецького ФАПу реконструюють під розміщення Зміїнецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Медичній, 23б в селі Зміїнець Луцького району за понад 1,1 мільйона гривень.

Чаруківську амбулаторію Луцького району на вул. Поштовій реконструюють за понад 2,4 мільйона гривень.

У селі Хорохорин Луцького району реконструюють приміщення ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини на вул. Незалежності, 44 за 600 тисяч гривень.

Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин