Зайнятість населення та громадські роботи: що обговорювали у Війницькій сільській раді

17 Липня 2019, 10:25
788

Заступниця начальника відділу надання соціальних послуг районної філії центру зайнятості Тетяна Яцюк разом із головною інспекторкою управління Держпраці у Волинській області Елеонорою Матвіюк організували робочу зустріч у Війницькій сільській раді.

Захід влаштували для того, щоб наблизити соціальні послуги до клієнтів, створити системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаної територіальної громади, – інформує Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі з сільським головою Сергієм Вербицьким обговорили питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи серед членів ОТГ та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громади.

Представниця служби зайнятості наголосила, що сьогодні служба зайнятості пропонує спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджують нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі онлайн.

Одним із актуальних питань, яке обговорювали, то щодо легалізації зайнятості населення громади. Ініціювали створення робочої групи із легалізації робочих місць при Війницькій ОТГ.

Як результат зустрічі, погодили укладання договору на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру для двох безробітних до кінця поточного місяця.


Читайте також: З безробітних – у бізнес-вумен: як локачанка започаткувала власну справу

Коментар
24/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
21.06.2024