Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Увага: конкурс
Увага: конкурс

У Ковелі оголосили конкурс на найкращий бізнес-проєкт

15:20 16.07.2019
196

Ковельський міськрайонний центр зайнятості та Центр розвитку підприємництва оголосили конкурс на кращий бізнес-проєкт у сфері малого та середнього підприємництва.

Задля стимулювання ініціатив серед підприємців Ковеля, популяризації кращих бізнес-ідей, з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, виявлення найперспективніших бізнес-проєктів, міська влада запланувала у бюджеті 2019 року 30 тисяч гривень на відзначення переможців конкурсу «Кращий бізнес-проєкт», – інформують у Ковельській міськраді.

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території Ковеля.

До участі допускають бізнес-проєкти за різними напрямками діяльності. Кожен має право подати одну пропозицію. Їх оцінюватимуть за наступними критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї, соціальна значущість, термін окупності, створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати.

Документи приймає центр зайнятості у робочі дні до 23 серпня 2019 року.

Нагородження переможців відбудеться до Дня підприємця (1 вересня).

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати у Центрі розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості.

Контактна особа: Чорний Олександр Васильович, начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського міськрайонного центру зайнятості, номер телефону 50199, 71139, e-mail: [email protected]

Читайте також: Люблинецька ОТГ: оголосили переможців конкурсу місцевих ініціатив

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин