Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Волиняни на потреби армії спрямували 150 мільйонів гривень

12:00 17.07.2019
607

Протягом першого півріччя 2019 року на Волині сплатили 149,9 мільйона гривень військового збору.

Відтак, фінансовий внесок волинян до держбюджету для підтримки національного війська на 20,4 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«На стан мобілізації так званих зарплатних податків безпосередньо випливає позиція працедавців, яких закон зобов’язує нараховувати і сплачувати до бюджету ПДФО, військовий збір, а також єдиний соціальний внесок. Динаміка надходжень цих платежів за підсумками першого півріччя 2019 року – позитивна. А це означає, що у держбюджеті, місцевих скарбницях та соціальних фондах отримали значно більше грошей, аніж торік. Зі свого боку фахівці ДФС забезпечили належний податковий супровід суб’єктів господарювання та якісне адміністрування податкових платежів», – зазначає начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів наголосила, що представники саме соціально відповідального бізнесу заслуговують на схвальну оцінку за той важливий фінансовий внесок у безпеку держави, який роблять щомісяця, чесно сплачуючи податки.

«Більшість волинських працедавців свідомі того, як важливо наповнювати бюджет та дбати про своїх працівників, які мають право на гідну оплату праці, соціальних захист та належне пенсійне забезпечення. Зрештою, саме висока податкова культура дозволяє фінансувати соціально-економічні програми та заходи з обороноздатності нашої країни», – поінформувала Світлана Савчук.

Довідково: за підсумками січня-червня 2019 року найбільшу суму військового збору сплатили у Луцьку – 64,2 мільйона гривень, у Луцькому районі – понад 11,3 мільйона гривень, у Ковелі – 9,1 мільйона гривень, у Володимирі-Волинському – понад 8 мільйонів гривень військового збору, у Нововолинську – понад 7 мільйонів гривень.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю