Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Коли в Луцьку запрацюють електронні квитки у громадському транспорті

11:30 18.07.2019
876

У Луцьку підписали угоду з компаніями «KENT KART EGE ELEKTRONIK» та ТОВ «PAYNET SERVICES», які запровадять автоматизовану систему оплати проїзду у громадському транспорті.

З метою підписання договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті у міській раді 18 липня відбулася зустріч секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, першого заступника міського голови Григорія Недопада із представниками іноземних компаній: Мухамметом Еміном Деміром, менеджером з міжнародного продажу компанії «KENT KART EGE ELEKTRONIK» та Казімом Ерарсланом, директором компанії ТОВ «PAYNET SERVICES», — повідомили у міській раді.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету від 14 червня «KENT KART EGE ELEKTRONIK» спільно із ТОВ «PAYNET SERVICES» оголошено переможцем. 9-10 липня відбулись дві робочі зустрічі за участю представників міської ради, під час яких сторони обговорили усі пункти майбутнього договору про співпрацю.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад під час зустрічі зауважив, що між підписанням угоди та безпосереднім впровадженням пройде певний проміжок часу.

«Ми станемо стартом для розповсюдження ваших послуг іншими містами України. І свого боку дуже дякуємо за співпрацю», – сказав він.

Представники іноземних компаній висловили сподівання, що місто Луцьк стане зразковим прикладом впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті в цілому по Україні. Під час впровадження цього проекту спільно з перевізниками докладуть максимум зусиль задля комфорту пасажирів.

«Зараз перед нами стоїть чимало завдань, пов’язаних із навчанням персоналу та перевізників ефективній роботі із системою. Через чотири місяці плануємо ропочати роботи автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Луцька. Орієнтовна дата — 11 листопада 2019 року», — зазначили вони.

Потому відбулося офіційне підписання договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька.

Довідка

Компанія «KENT KART EGE ELEKTRONIK» працює на ринку розумних технологій з 1998 року, провадить свою діяльність у 42-х містах світу, активно працює у 26 містах Туреччини. У 30 містах виступає оператором електронних систем та керує транспортною системою від імені муніципалітетів.

Компанія «PAYNET SERVICES» працює у галузі платіжних операцій в Україні близько 8 років, співпрацює із операторами мобільного зв’язку Kyivstar, Vodafone, Lifecell. PAYNET та KENT KART разом подали заявку на участь у конкурсі на відбір оператора електронних систем у Луцьку, представивши спільний інвестиційний проект.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю