Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Ковелі хочуть звести ТРЦ з хостелом і парковкою на 48 автомобілів
У Ковелі хочуть звести ТРЦ з хостелом і парковкою на 48 автомобілів

У Ковелі хочуть побудувати ТРЦ з хостелом і парковкою на 48 автомобілів

12:00 18.07.2019
294

У Ковелі почали процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відбувається обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Володимирській, 135 у Ковелі Волинської області», повідомляють у міській раді.

Детальний план розроблений з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, усіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації – приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 квітня 2018 року № 36/68 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Володимирській, 135».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк, начальниця відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Людмила Мурай.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Земельна ділянка, на яку розробили детальний план території, має площу 3,7075 га і перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови. На території планують нове будівництво закладу громадського харчування, хостелу з торгово-складськими приміщеннями, спортзалу та розміщення автомийки. Реконструкції підлягає існуюча будівля штабу під готель та кафе, їдальня і господарські приміщення.

Площа забудови земельної ділянки 10503,0 кв.м, площа мощення – 16953,0 кв.м, площа озеленення 7791,0 кв.м. Для належного обслуговування громадських об’єктів запланували облаштування майданчиків для паркування автомобілів на 48 автомісць.

Проєкт має текстові та графічні матеріали.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності».

Пропозиції можна подати особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73, до 19 серпня цього року.

Пропозиції подають у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні мати чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку, не розглянуть.

Подані пропозиції розглядають впродовж місяця.

Громадські слухання з обговорення детального плану території на вулиці Володимирській, 135, у Ковелі, відбудуться 30 липня о 15:00 в сесійній залі Ковельської міської ради за адресою: Ковель, вул.Незалежності,73 (другий поверх).

Читайте також: На бульварі з квартир хочуть зробити магазин і аптеку: жильці виступають проти

Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин