Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Рівненські аграрії отримали державну підтримку

15:55 18.07.2019
161

Гроші з державного бюджету отримали на підтримку різних галузей агропромислового комплексу.

Фінансування отримали агрофірми, ферми, а також люди, які займаються сільським господарством. Так, цьогоріч на Рівненщині майже 6,5 тисяч селян отримали гроші за вирощування телят, – повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

12,5 мільйона гривень з державного бюджету спрямували для виплати утримувачам худоби на відкриті рахунки в банках. Це заплановано державною програмою підтримки галузі тваринництва.

За кожну наявну на 1 січня корову агроформуванням області виплачено 11,4 мільйона гривень спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності. Такою підтримкою скористались 36 суб’єктів господарювання за утримання 12623 корів.

Господарникам Рівненщини надали 2,3 мільйона гривень часткової компенсації вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Державною програмою скористалось 16 сільськогосподарських товаровиробників. Загалом, у господарства придбали 21 одиницю техніки та обладнання на 10,9 мільйона гривень.

Крім того, 10 сільгосптоваровиробникам області спрямували 915,7 тисяч гривень компенсації фактично сплаченої відсоткової ставки за залученими пільговими кредитами за січень – травень 2019 року.

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин