Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Сморід
Сморід

Зареєстрували петицію до Зеленського, щоб він допоміг подолати сморід у Луцьку

13:04 18.07.2019
296

На сайті електронних петицій до Президента України Володимира Зеленського зареєстрували звернення щодо проблеми смороду у Луцьку.

Документ має назву «Запобігання екологічній катострофі у Луцьку та на прилеглих територіях».

«УЛуцьку та на прилеглих територіях – катострофічна ситуація зі станом повітря. Вміст аміаку, сірководню, оцтової кислоти місцями в десятки разів перевищує допустимі норми. Періодично, а місцями постійно, відчуваються неприємні запахи, характерні для зазначених речовин. Проблема з'явилась ще у 2016 році і набула небезпечного масштабу в червні 2019 року», – пише автор Олександр Герасимчук.

Він додає, що причини забруднення повітря достовірно не встановлені на даний час. Їх пов'язують з діяльністю заводу з виробництва біоетанолу «Біо пек» та зливанням мелясної барди на фільтраційні поля Гнідавського цукрового заводу.

«Звинувачують також інші підприємства, окремих мешканців, застарілі очистні каналізаційні споруди. Проблему системно не вирішують, а лише епізодично роблять якісь заходи. Розумію, що вирішення проблем такого масштабу повинно відбуватись на регіональному рівні і не належить до компетенції президента. Але, в умовах сучасної України, втручання вищого керівництва держави може значно прискорити виявлення причин забруднення, усунення його наслідків, встановлення та залучення до відповідальності винних, а отже сприятиме збереженню здоров'я мешканців Луцька та прилеглих територій», – завершив звернення чоловік.

Читайте також: Міськрада запевняє, що у Луцьку стало менше смердіти

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин