Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Бандерштат»
«Бандерштат»

Проєкт Боратина — серед переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»

14:15 18.07.2019
549

Уряд затвердив переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», серед яких від Боратинської сільради є проєкт фестивалю «Бандерштат».

Проєкт «Малі міста – великі враження» – конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей, спрямований на розвиток культурно-економічного потенціалу територій через підтримку стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною громад. На реалізацію таких ініціатив у 2019 році Уряд виділив 50 мільйонів гривень, — повідомили в Асоціації міст України.

Цього року у конкурсі перемогли 74 проекти.

Експертний відбір відбувався у два етапи – спочатку на відкритому конкурсі були відібрані проекти за змістовою частиною, а далі – відбувались захисти проєктів у Міністерстві культури України. До складу Експертної ради, затвердженого Наказом Мінкульту, увійшли Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та експерт з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова.

Нагадаємо, у 2018 році пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». Конкурс підтримав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У межах проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, експертною радою Міністерства культури України відібрали 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2020
18.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю