Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
До 1 серпня декларанти зобов'язані сплатити податок
До 1 серпня декларанти зобов'язані сплатити податок

До 1 серпня волинські декларанти зобов'язані сплатити податок

13:39 20.07.2019
283

Бюджети всіх рівнів вже отримали понад 15 мільйонів гривень від волинських декларантів. А загалом сума визначених громадянами податкових зобов’язань до сплати за підсумками деклараційної кампанії на Волині склала майже 20 мільйонів гривень.

Тому до 1 серпня громадяни, які відзвітувалися про доходи за минулий рік, повинні перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір. Цей обов’язок вже виконали 1693 волинські декларанти. Інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

«Нинішня деклараційна кампанія продемонструвала високу податкову культуру волинян, більшість з яких вже виконали податкові зобов’язання. Бюджети усіх рівнів отримали 12,6 мільйона гривень ПДФО та 2,5 мільйона гривень військового збору. Власне цей особистий внесок кожного, хто декларує доходи і сплачує податки, найкращий вияв патріотизму та прагнення жити у цивілізованому і демократичному суспільстві. Запрошуємо громадян, які ще не сплатили до бюджету податки із задекларованих доходів, перерахувати ПДФО та військовий збір, оскільки термін виконання податкових зобов’язань завершується», – зазначає начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Громадянам варто врахувати, що несвоєчасна сплата податків своїм наслідком має нарахування штрафних санкцій і пені, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Довідково:

У період кампанії декларування доходів за 2018 рік річні податкові декларації до територіальних органів ДФС у Волинській області подали 5368 громадян.

Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин