Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Сергій Кутинець презентує проєкт
Сергій Кутинець презентує проєкт

У Любешеві презентували міжнародний проєкт

13:00 23.07.2019
173

У Любешівській селищній раді розпочали роботу над реалізацією проєкту «Збирай роздільно – живи доцільно» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Нещодавно у Будинку культури селищної ради відбулась його презентація. Серед учасників зазоду були представники Любешева, Судча, Залізниці, Седлища, Березич, Любешівської Волі, – йдеться на сайті Любешівської ОТГ.

Про мету та завдання проєкту розповів голова громадської організації «Сприяння» Сергій Кутинець, який спільно із Любешівською селищною радою бере участь у його реалізації.

Селищний голова Олег Кух розповів, що досвід інших міст у реалізації подібних проєктів переконує в тому, що в таких проєктах вкрай необхідно брати участь.

«Насамперед, ми хочемо привернути увагу нашого населення до проблеми твердих побутових відходів. І найкраще це робити через виховання і навчання підростаючого покоління, формування екологічно поведінки через навчальні заклади – починаючи з ліцеїв, гімназій і закінчуючи коледжем, які функціонують на території нашої громади. Підвищуючи рівень екологічної свідомості дітей та молоді, ми тим самим опосередковано підвищимо і рівень свідомості дорослого населення нашої громади», – зазначив селищний голова.

Відтак Сергій Кутинець розповів про подальші кроки реалізації проєкту на місцях та вторинну переробку сміття, першим етапом якої є роздільний збір відходів.

Читайте також: Німці допомагатимуть любешівчанам ефективно вправлятися зі сміттям

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин