Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Понад 80 відсотків підприємств та фірм Волині користуються електронними сервісами ДФС

14:56 23.07.2019
177

Платники податків-юридичні особи Волині впевнено використовують у своїй діяльності сучасні електронні сервіси ДФС.

Протягом першого півріччя 2019 року до органів ДФС підприємства та фірми Волині подали понад 142 тисячі податкових декларацій в електронному вигляді. Таким чином, понад 80 відсотків від усіх податкових звітних документів від юридичних осіб отримали на опрацювання у ДФС за посередництвом електронного зв’язку. Про це інформує прес-служба відомства.

«Оскільки паперовий формат звітності щороку суттєво втрачає кількість прихильників, у ДФС системно працюють над тим, щоб пропонувати бізнесу зручний та не витратний формат е-звітування. Важливо, що саме електронна звітність усуває будь-які перешкоди у спілкуванні з контролюючим органом. Водночас дистанційна форма спілкування з податковим інспектором без особистого контакту, що запобігає корупційним ризикам та проявам», наголошує начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як зауважила керівниця волинських фіскалів, стовідсоткові прихильники електронної звітності – платники ПДВ та податку на прибуток. Враховуючи запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального серед платників акцизного податку стрімко зростає кількість прихильників електронних сервісів ДФС.

«Зверну увагу громадян на тому важливому моменті, що в межах 90 відсотків звітів про нараховану суму зарплати працівникам ми теж отримуємо в електронному вигляді. А це дає можливість швидко і якісно опрацьовувати інформацію про дотримання соціальних гарантій у сфері оплати праці, своєчасно реагувати на можливі порушення. Також в окремі періоди понад 90 відсотків повідомлень про прийняття на роботу найманого працівників працедавці формують і надсилають електронною поштою. Це найкраще підтвердження ефективності електронних сервісів», зазначила Світлана Савчук.

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин