Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

На Волині працевлаштували понад тисячу працівників

12:28 24.07.2019
176

Завдяки заходам з детінізації ринку праці на Волині легалізували понад 1000 найманих працівників.

Завдяки роботі спеціальних комісій і робочих груп при органах місцевої влади на Волині легалізували працю 594 найманих осіб та забезпечили державну реєстрацію 118 підприємців. Працю ще 418 громадян легалізували під час контрольно-перевірочних заходів волинськими фіскалами.

Наразі фінансовий ефект заходів з детінізації трудових відносин – понад 770 тисяч гривень щомісячних надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Оскільки основним джерелом надходження єдиного внеску є відрахування з фонду оплати праці легальних найманих працівників, то робота волинських фіскалів спрямована на активне виявлення незареєстрованих найманих працівників та фактів здійснення діяльності без державної реєстрації підприємництва.

На цьому під час наради у Волинській ОДА з питань забезпечення надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування акцентував увагу перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

«Враховуючи, що лише платіжна та звітна дисципліна страхувальників є запорукою своєчасного надходження грошей, працівники ДФС області запровадили постійний контроль за термінами сплати єдиного внеску для кожної категорії страхувальників. На жаль, чимало волинських страхувальників лише з початку 2019 року «напрацювала» 21,7 мільйона гривень штрафних санкцій за несплату єдиного внеску. Просимо суб’єктів господарювання бути уважними та відповідальними в питанні нарахування і сплати ЄСВ, який є основним джерелом фінансування пенсійних виплат та не допускати формування боргу зі сплати єдиного внеску», підсумував Віталій Чуй.

Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин