Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Громади Волині отримали 264,3 мільйона гривень єдиного податку

12:57 25.07.2019
203

На Волині стабільна тенденція росту надходжень єдиного податку. Зокрема, за підсумками першого півріччя 2019 року місцеві бюджети в області отримали 264,3 мільйона гривень єдиного податку, що на 24,5 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Про це інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

«Позитивну динаміку сплати єдиного податку демонструють фізичні і юридичні особи, а також сільськогосподарські товаровиробники. Тож, можна стверджувати про високий рівень податкової культури платників, які належать до малого і середнього бізнесу. Важливо, що наш податковий супровід суб’єктів господарювання, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, виключає будь-який тиск. Фахівці ДФС якісно надають платникам податків весь комплекс послуг, серед яких консультаційні з питань подання звітності та застосування норм чинного законодавства», зазначає начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Оскільки єдиний податок зараховують до місцевого бюджету, то органи місцевого самоврядування зацікавлені у тому, щоб усі бізнес-проекти на території кожного територіальної громади впроваджувалися лише легально, наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Надходження єдиного податку – це гроші кожної громади за умови, що її лідери та мешканці дбають про розвиток бізнесу з дотриманням законодавчих вимог здійснення підприємницької діяльності», – поінформувала Світлана Савчук.

Протягом першого півріччя поточного року підприємці-фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 204,7 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи – 35,9 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом, сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах четвертої групи єдиного податку, додали громадам понад 23,7 мільйона гривень єдиного податку.

Коментарі
26 серпня
Вчора
24.08.2019
23.08.2019
22.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин