Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Рівненщині аграріям розповіли, як створити сімейну молочну ферму

12:58 26.07.2019
276

У Демидівці відбулась зустріч–семінар з індивідуальними власниками району, які займаються сільським господарством, зокрема тваринництвом, з менеджеркою з розвитку молочних сімейних ферм ТзОВ «Укрмілкінвест» та кластеру «Натуральне молоко» Наталією Немеришиною.

Учасники заходу одержали змістовну інформацію та ознайомились з напрямами та пропозиціями практичної, фінансової допомоги, технологічного супроводу кластеру «Натуральне молоко» для тих, хто хоче відкрити власну сімейну молочну міні – ферму від 10 до 40 голів корів, повідомляють у Демидівській РДА.

Для створення на селі сімейної молочної ферми цей інвестиційний проєкт гарантує для учасників на привабливих умовах від 300 до 500 тисяч інвестиційних фінансів, необхідне обладнання, допомогу у придбанні поголів’я молочних корів, забезпечені кормами та ветеринарний супровід та в майбутньому закупівлю молока з цих мін –ферм за ціною вище ринкової.

Наразі в області, згідно інвестиційного проєкту ТзОВ «Укрмілкінвест» та кластеру «Натуральне молоко», відкриті та успішно функціонують 8 сімейних молочних ферм.

Цей проєкт однозначно заслуговує на увагу, оскільки має на меті розвиток малого та середнього бізнесу в селі та поліпшення добробуту селян.

Коментарі
23 серпня
Вчора
21.08.2019
20.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин