Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Маневичах планують утеплювати багатоквартирні будинки
У Маневичах планують утеплювати багатоквартирні будинки

У Маневичах планують утеплювати багатоквартирні будинки

11:59 30.07.2019
171

Учасники Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків «Маневичі-Незалежності, 23» разом з проєктом ЄС/ПРООН HOUSES розробили план розвитку з 12 пунктів, серед яких є термомодернізація будинку, заміна балконів, сортування сміття, альтанка, гойдалки для дітей та інше.

Кілька місяців тому до голови Маневицької райдержадміністрації Андрія Линдюка звернулась начальниця відділу інвестицій РДА Надія Савчук, яка розповіла про можливість залучення грошей для термомодернізації багатоквартирних будинків у яких створили ОСББ.

«Звичайно, що я підтримав цей проєкт і сказав, що буде максимальне сприяння. Адже розумію, що цей проєкт це часткова реалізація моєї цілі щодо загального вигляду Маневич і сіл району, а також практична користь для жителів багатоквартирних будинків. Хочу подякувати Ірині Бойко і Надії Савчук за чудову ідею та активну роботу в напрямі реалізації цього проекту і практичну підтримку наших ОСББ. Також вдячний депутатам районної ради, які підтримують пропозиції щодо фінансової підтримки ОСББ», – прокоментував керівник району.

Також Андрій Линдюк рекомендує усім жителям багатоквартирних будинків Маневицького району детальніше поцікавитись цим проєктом.

«Повірте, за певний час, коли буде фактична реалізація, зокрема розпочнуться ремонтні роботи, заміна дахів, утеплення і оновлення фасадів ви побачите і поставите запитання, а чому це не у нашому будинку?» – сказав голова РДА.

Довідково, метою програми для співвласників багатоквартирних будинків є підтримка діяльності об’єднань ОСББ району шляхом співфінансування районного бюджету з сільськими, селищними бюджетами та за власні фінанси мешканців багатоквартирних будинків виконання ремонтних робіт капітального характеру, впровадження заходів з енергоощадження задля забезпечення надійності та безпечної експлуатації житлового фонду Маневицького району.Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин