Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Шацькій ОТГ поінформували, хто має сплачувати туристичний збір

13:29 03.08.2019
480

У Шацькій ОТГ вирішили щодо встановлення туристичного збору на території селищної ради, яким визначили розмір та платників цього виду податку.

Зокрема, у рішенні вказано, що платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Шацької селищної ради, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі). Питання туристичного збору визначені ст. 268 Податкового кодексу України, – йдеться на сайті органу місцевого самоврядування.

Ставка збору за кожну добу тимчасового перебування особи визначена в розмірі 0,1 % від розміру мінімальної заробітної плати (4,17 гривень). Базою туристичного збору є загальна кількість діб тимчасового перебування у місцях ночівлі.

Туристичний збір може відбуватись такими податковими агентами:

  • юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, які надають послуги з тимчасового перебування у місцях проживання (ночівлі). Якщо ж податковий агент має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, то зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податковий агент туристичного збору в контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу;
  • фізичними особами – підприємцями, які надають послуги з тимчасового перебування осіб у місцях проживання (ночівлі);
  • юридичними особами, яких уповноважує селищнна рада виконувати збір на умовах договору, укладеного з селищною радою.
  • Податкові агенти виконують збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), у таких місцях:
  • готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;
  • житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовують для тимчасового проживання (ночівлі).

Податкові агенти щоквартально, протягом 40 днів після завершення кварталу, зобов’язані подати декларацію з туристичного збору та протягом 50 днів після завершення періоду – сплатити задекларовану суму туристичного збору в бюджет селищної ради перерахувавши гроші за реквізитами:

Юридичні особи:

Одержувач: УК у Шацькому р-ні /смт Шацьк/ 18030200

ЄДРПОУ : 37682912

р/р 33214891003462

Казначейство України (ЕАП)

МФО 899998

Фізичні особи-підприємці

Одержувач: УК у Шацькому р-ні /смт Шацьк/ 18030100

ЄДРПОУ : 37682912

р/р 33215890003462

Казначейство України (ЕАП)

МФО 899998

Водночас у Шацькій ОТГ звертають увагу, що форма декларації з туристичного збору (J(F)0303504) не змінилась і за ІІ квартал 2019 року необхідно звітувати за старою формою декларації з туристичного збору, а саме заповнювати рядок 3 стовпчик 5 «Нарахована сума збору за звітний квартал, усього».

Звертаються до надавачів послуг з тимчасового проживання з проханням декларувати і оплачувати туристичний збір вчасно.

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин