Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У «ПортCity» відбудеться «Фестиваль професій»

16:38 31.07.2019
604

ТРЦ «ПортCity» організовує масштабний «Фестиваль професій». Долучитись до фестивалю зможуть усі бажаючі діти віком від 3 до 18 років.

Охочих запрошують на захід 25 серпня з 12:00 до 16:00, – інформують організатори.

ТРЦ «ПортСіту» перетвориться на дитячий «ДІМ ПРОФЕСІЙ». Під час заходу планують організацію понад 150 профорієнтаційних «станцій» у поєднанні з розвагами та подарунками для дітей.

На фестивалі будуть продемонстровані професії як державного сектору: поліцейські, пожежники, рятувальники, лікарі швидкої допомоги, прикордонники – так і комерційного: кухарі, бухгалтери, банкіри, директори ТРЦ «ПортCity», артисти, музиканти, водії бензовозів компанії WOG і молоковозів КОМО та багато інших.

25 серпня управління ТРЦ «ПортСіту» візьмуть на себе дітлахи. Вони будуть стежити за порядком та чистотою, обслуговувати клієнтів, регулювати температуру та контролювати усі системи: водопостачання, кондиціонування, електропостачання, і зможуть посидіти в кріслі директора ТРЦ, та дати розпорядження і завдання підлеглим.

Першочергова мета проєкту – допомогти дітям, учнівській та студентській молоді у професійному самовизначенні; сформувати усвідомлений підхід до вибору чи зміни професії у майбутньому, змінити стереотипне уявлення щодо різних професій.

ХОЧЕШ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ?

1. 25 серпня о 12:00 зареєструйся у холі на 1-му поверсі ТРЦ «ПортСity»

2. Отримай карту фестивалю

3. Відвідуй станції/професії та отримуй наклейки-купони

4. Заповнюй свою карту наклейками-купонами

5. Обмінюй карту на подарунки у Крамниці фестивалю

6. Бери участь у розіграші супер призу фестивалю

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю