Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Волині до бюджетів усіх рівнів мобілізували понад 4,6 мільярда гривень податкових платежів

14:33 06.08.2019
158

За підсумками семи місяців 2019 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплатили понад 4,6 мільярда гривень податкових платежів.

Сума сплачених в області податків на 22,2 відсотка більше проти аналогічних показників минулого року, інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Оскільки в області ріст сплати податків до бюджетів стабільно перевищує двадцять відсотків, позитивна динаміка надходжень цілком очікувано повинна стати закономірністю у другому півріччі поточного фінансового року, констатують у відомстві.

«Ситуація зі сплатою податків відображає загальні тенденції економічного розвитку та загальної податкової культури в суспільстві.. Позитив у надходженнях – не лише кількісний, а й якісний результат діалогу фахівців ДФС з представниками соціально відповідального бізнесу, за яким щоденна праця колективу волинських фіскалів. Варто особливо відзначити, що акцент на аналітичну складову у нашій роботі та сучасний формат спілкування з бізнесом за посередництвом електронних сервісів сприяє більш продуктивній роботі і створює комфортні умови для діяльності сумлінного бізнесу», вважає начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин