Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Майже на 30% побільшало звернень до Центрів обслуговування клієнтів «Волиньгазу»

10:34 07.08.2019
295

За шість місяців 2019 року до Центрів обслуговування клієнтів АТ «Волиньгаз» звернулось більше 150 тисяч споживачів. На 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Збільшення кількості звернень пов’язані із розширенням кола споживачів, які обслуговують ЦОК – наразі у «Волиньгазу» вже 4 таких центри. Сервіси ЦОК набувають особливої актуальності під час частих змінами нормативно-правової бази, що регулює газову сферу. В цьому році багато питань виникло через веремію із нормами споживання газу, а також підвищення тарифу на транспортування газу для АТ «Укртрансгаз». На додачу, споживачі вперше отримали право обирати підрядників для технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Усі ці фактори вплинули на зростання звернень клієнтів АТ «Волиньгаз» до Центрів обслуговування.

Більшість звернень були з запитаннями щодо стану особових рахунків: звірка наявності заборгованості, перерахунку, уточнення діючих норм і тарифів, переоформлення особових рахунків у зв'язку зі зміною власника тощо.

Понад тисячу заяв були подані з технічних питань – на реконструкцію системи газопостачання, на приєднання, на ремонт та обслуговування газових приладів. Також Центри обслуговування клієнтів приймають заяви на виконання будівельно-монтажних робіт, повірку лічильників тощо.

Центр обслуговування клієнтів – це наша основна точка взаємодії з клієнтами. Для вирішення будь-кого газового питання вони можуть прийти сюди й отримати повну консультацію менеджера, написати заяву, укласти договір та багато іншого», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ «Волиньгаз» Юрій Петрук.

Для максимальної зручності перебування клієнтів Центр облаштований м’якими диванчиками, кондиціонером, кулером, кава-машиною. Електронна черга ефективно розподіляє потоки клієнтів за характером питань з метою запобігання утворення черг. Тонкі монітори, термінал і банкомат дають можливість інтерактивно вирішити ряд питань щодо перевірки даних і здійснення оплат.

Також клієнтам доступні зручні онлайн-сервіси – такі, як Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільний додаток 104Моbile, Viber-бот 7104 та Контакт-центр.

Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин