Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Ратнівське ЛМГ»
«Ратнівське ЛМГ»

Ратнівському лісгоспу передадуть близько трьох тисяч гектарів лісів

14:21 11.08.2019
187

На Ратнівщині чотири земельні ділянки лісів передають в постійне користування Ратнівському лісомисливському господарству.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) йдеться у розпорядженнях тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської ОДА Олександра Киричука від 6 серпня.

Відповідно до розпоряджень, затвердили ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею понад 1043 гектара та понад 250 гектарів, які за межами населених пунктів на території Турської сільської ради Ратнівського району, площею понад 1097 та понад 526 гектарів, які за межами населених пунктів на території Турської сільської ради Ратнівського району, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» передали в постійне користування вказані земельні ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за рахунок земель лісогосподарського призначення державної власності, які використовує зазначене підприємство.

ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» зобов’язали: виконати державну реєстрацію права постійного користування земельними ділянками відповідно до вимог чинного законодавства; виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Читайте також: Скільки заробляють працівники лісової галузі на Ратнівщині

Коментарі
23 серпня
Вчора
21.08.2019
20.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин