Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Волинянам пропонують взяти участь в конкурсі від Вікімедіа

17:36 11.08.2019
99

З 1 до 30 вересня відбуватиметься щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».

Він має статус найбільшого у світі, згідно з Книгою рекордів Гіннеса, і цього року конкурс відбуватиметься у 30 країнах світу. Учасники української частини конкурсу зможуть завантажити свої фотографії пам’яток України та позмагатися за відзнаки та призи у кількох номінаціях, – повідомляють у прес-службі ГО «Вікімедіа України».

Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) відбувається з метою зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і опублікувати їх у Вікісховищі під вільною ліцензією. Це дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Узяти участь у конкурсі можуть всі охочі. Для цього слід бути зареєстрованим у Вікісховищі — одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 до 30 вересня, детальніше тут.

Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час: як під час конкурсу, так і до нього; головне, щоб це були власні роботи. Конкурсний список складений з понад 87 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх регіонів України, серед яких Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Призовий фонд розподілять між авторами найкращих фотографій конкурсу в цілому, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, та переможцями спецномінацій. Окремо відзначатимуть авторів, які вперше беруть участь у конкурсі.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті. Регламент конкурсу опублікований за посиланням: Вікі любить пам’ятки 2019/Регламент. Учасники минулорічного конкурсу зауважать деякі зміни в нарахуванні балів за світлини у номінації за кількість сфотографованих пам’яток.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: [email protected]

Довідково: Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» — міжнародний фотоконкурс, який започаткували у 2010 році в Нідерландах. В Україні відбувається з 2012 року громадською організацією «Вікімедіа Україна». За сім років конкурсу завантажили понад 250 тисяч вільних фотографій пам’яток культури України, сфотографували понад 32 тисяч пам’яток із території України (36%), взяли участь понад 2,3 тисяч осіб (від аматорів до професіоналів).

«Вікімедіа Україна» є регіональним відділенням Фонду Вікімедіа в Україні і займається популяризацією вікіпроектів Фонду Вікімедіа, найвідомішим серед яких є Вікіпедія, залученням до Вікіпедії нових знань і користувачів та розвитком вікіспільноти в Україні. Організаторами «Вікі любить пам’ятки» в Україні створені найповніші відкриті списки пам’яток культури України з наявних нині, які мають понад 87 тисяч пам’яток України.

Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин