Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Створили петицію проти закриття Завокзального ринку
Створили петицію проти закриття Завокзального ринку

Створили петицію проти закриття «Завокзального» ринку

13:02 12.08.2019
162

Борис Гайда створив петицію, спрямовану проти закриття ринку «Завокзальний».

Її опублікували в єдиній системі місцевих петицій. «Лучани та підприємці проти закриття Завокзального ринку», – звучить назва петиції.

Нагадаємо, про те, що «Варшавку» хочуть закрити через порушення правил пожежної безпеки повідомили 8 серпня.

«Під загрозою залишитись без робочого місця опинилась велика кількість людей! Ймовірно, близько 5 тисяч чоловік – це підприємці, продавці, а також члени їх сімей. Мешканці Луцька теж не виграють.

Виграє тільки олігархат, який хоче роздерибанити комунальну землю!!! Якщо закрити ринок, фінансові збитки для підприємців будуть величезні! Підприємці, які стоять на ринку уже 20 років, самі створили своє робоче місце, платять податки, утримують свої сім'ї, беруть кредити для провадження бізнесу, можуть залишитись безробітними!

Ви знаєте, що таке кредити? За кредити платять відсотки, заставляється нерухомість, завчасно планується ведення підприємницької діяльності.
А хто після закриття ринку буде утримувати безробітних людей? Міська влада з міського бюджету, за гроші платників податків? Чи утримувати будуть «хлопці олігархи»? Вони пропонують нам в Польщу на роботу виїхати?

Влада та відповідні служби чомусь не бачать, як в Луцьку, як гриби після дощу виростають незаконні 9-поверхівки, ресторани та кафе, які потім гарно узаконюють! Там з пожежними нормами все добре!

Багато в кого є малолітні діти і єдиним джерелом доходу є Завокзальний ринок», – йдеться в тексті петиції.

Збір підписів триває.

Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин