Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

«Світ краси – це моя стихія», – власниця Шацького салону-перукарні

12:15 17.08.2019
169

Один із яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності – історія жительки селища Шацьк Валентини Процик.

Уже понад 20 років її салон-перукарня «Вікторія» – один із найкращих закладів Шацького району, де пропонують клієнтам усі види перукарських та манікюрних послуг, – йдеться на сторінці Шацької районної філії ВОЦЗ у Facebook.

Працелюбність, креативність, високий професіоналізм та вміння йти в ногу з часом дали можливість зробити бізнес успішним. Нині заклад має зразкову репутацію та безліч вдячних клієнтів. Проте відкрити власну справу та ще й у складні 90-ті було нелегко.

«Не скажу, що перукарська справа була мрією мого дитинства, та все ж дуже подобалася. Після закінчення Луцького професійно-технічного училища працевлаштувалася у місцеву перукарню, яка була у тому ж приміщенні. Там і перейняла досвід місцевих фахівців. Атмосфера була хорошою, чого не сказала б про умови праці», – розповідає власниця салону краси.

Згодом приміщення планували приватизувати, тож Валентина Процик, пройшовши непрості випробування, стала його власницею та однією з перших підприємців у районі. Спочатку пані Валентина сама надавала перукарські послуги клієнтам, а згодом взяла на роботу двох майстрів.

«Відносини між нами були, швидше, дружніми, аніж діловими. До того ж, я тоді ще не зовсім розуміла, як правильно провадити бізнес та поєднувати у справі два вектори: фаховий і управлінський. Тож, окрім професійних курсів, семінарів, майстер-класів, навчань за кордоном щодо розвитку власних організаторських здібностей і вміння знаходити успішні бізнес-рішення здобувала знання у київській бізнес-школі Beauty Salon Boss. І чим більше я дізнаюся нового у своїй професії, тим більше усвідомлюю, що світ краси – це таки моя стихія». – упевнена Валентина Процик.

Зараз у стильно обладнаному салоні-перукарні з пані Валентиною працюють шість майстринь, вони якісно надають послуги клієнтам, використовуючи сертифіковані матеріали, стежать за новими тенденціями моди і, звичайно ж, дотримуються санітарно-гігієнічних норм у роботі. До слова, працівниці постійно вдосконалюють свою фахову майстерність.

«Цього року ми навчалися у засновника першої в Тернополі авторської студії зачісок і школи перукарського мистецтва Михайла Голика та Вадима Ніколаєва, відомого в Україні перукаря, технолога компанії Lakme», – захопливо розповідає Валентина Процик та додає, що сама навчалася у Барселоні.

Власниця салону-перукарні неодноразово співпрацювала з Шацькою районною філією Волинського обласного центру зайнятості. У 2019 році, за сприяння фахівців філії, працевлаштували чотирьох майстрів. Одна з них проходила професійну підготовку за професією перукар під замовлення роботодавця. Підприємиця вдячна Шацькій районній філії Волинського ОЦЗ за тісну співпрацю.

«Ви мої найперші порадники і консультанти», – додає пані Валентина.

Історія жительки Шацького району вкотре доводить, що мрії збуваються і стати успішним може кожен. Водночас, своїм прикладом Валентина Процик надихає інших не зупинятися на досягнутому та постійно вдосконалювати свою майстерність. Майбутнім підприємцям пані Валентина радить:

«Щоб стати успішним у сучасних умовах, необхідно мати чітку мету, правильно організувати роботу та наполегливо працювати. Не менш важливо бути чуйними, уважними, привітними до людей, адже це – основа будь-якого успіху» - говорить Валентина Процик.


Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин