Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Цуманській ОТГ завершують капітальний ремонт очисних споруд

14:56 15.08.2019
138

З допомогою обласного бюджету та в співфінансуванні громади в Цуманській ОТГ замінили обладнання на двох каналізаційно-насосних станціях системи каналізації та водовідведення.

Зараз на етапі закінчення капітального ремонту очисних споруд, – інформує прес-служба Волиньради.

З обласної казни залучили 2 мільйони гривень. Юрій Ройко пояснює, що йдеться про екологічну безпеку цілого регіону – каналізаційні стоки після очищення скидають в річку Путилівку, яка протікає через територію НПП «Цуманська пуща» та поблизу оздоровниць «Пролісок», «Червона калина» та «Сосновий бір». Оновлена система забезпечить вихід чистих стоків технічної води з Цуманської каналізації до річки. Щоправда, роботи ще не завершені і потребують додаткового фінансування.

«Попередньо проведені роботи нічого не варті, без очисних споруд, де потрібно відновити систему біологічної та фізичної очистки», – розповів Юрій Ройко.

До слова, гроші на очисні споруди в Цумані виділяли не тільки з регіональної програми «Екологія 16-20», а й з державної програми «Питна вода». Голова ОТГ Анатолій Дорошук запевняє, що фінанси програм вдалось залучити завдяки тому, що всі проектно-кошторисні документи та обгрунтування були підготовлені вчасно та грамотно.

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин