Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волинські громади отримають 36 мільйонів гривень на «соцеконом»

13:16 16.08.2019
498

Прем’єр-Міністр України доручив Мінфіну пришвидшити спрямування грошей субвенції на соціально-економічний розвиток. Завдяки наполегливості Асоціації міст України, прохання почуте.

Громадам Волині цьогоріч на «соцеконом» запланували понад 22,3 мільйони гривень, і ще чотири волинські міста можуть розраховувати на майже 36 мільйонів гривень запланованих цьогоріч на підтримку малих міст та селищ. Про це повідомили у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України

На засіданні Уряду 14 серпня Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман доручив Мінфіну спрямувати громадам у серпні-вересні гроші субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, розподілені місцевим бюджетам відповідно до затвердженого розпорядження КМУ «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», датоване 10 липня.

Тож незабаром на Волині повинні отримати 22 мільйони 348 тисяч гривень державної субвенції, так званий «соцеконом» та майже 36 мільйонів гривень на підтримку малих міст та селищ.

Нагадаємо, що 7 серпня 2019 року Асоціація міст України звернулася із листом до Прем’єр-Міністра України та просила його доручити Міністерству фінансів прискорити процес спрямування до бюджетів відповідних територіальних громад грошей субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на заходи щодо соціально-економічного розвитку громадам. Адже зволікання із спрямуванням 2,5 мільярдів гривень субвенції (серед яких 1,4 мільярди гривень на підтримку малих міст та селищ) негативно позначається на реалізації заходів соціально-економічного розвитку на місцях і суттєво підвищує ризик неосвоєння грошей субвенції територіальними громадами до кінця поточного бюджетного року.

У переліку міст, які можуть розраховувати на цю субвенцію, чотири громади з Волині, яким заплановані майже 36 мільйонів: Каменю-Каширську – понад 11 мільйонів гривень, Любомлю – майже 13, Рожище – більше 10,3 мільйона гривень, а Берестечку – понад 1,3 мільйона гривень.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року №500-р доручили Міністерству фінансів України забезпечити погодження розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

Також Асоціація міст України звернулася до Міністерства фінансів із проханням надати обґрунтовані причини неперерахування грошей субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, серед яких за об’єктами (заходами), затвердженими розпорядженням Уряду від 10 липня 2019-го.

Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин