Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Чи бути на Рівненщині новому ЦНАПу: експертна оцінка

10:23 21.08.2019
271

Гощу відвідали регіональний координатор фази впровадження програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук та регіональний спеціаліст програми Станіслав Ющик, вони зустрілись із очільниками селища, району, керівниками відомчих структур щодо спроможності громади створити ЦНАПу.

Експертам важливо було з’ясувати, чи є взаєморозуміння у цьому питанні різних гілок влади та пояснювали, що потрібно зробити, аби відкриття ЦНАПу у 2020 році стало реальністю, – повідомляють у Гощанській селищній раді.

Якісні та швидкі адміністративні послуги, які б люди отримували в одному приміщенні – ось те, над чим зараз активно працюють фахівці Гощанської селищної ради. Найефективніший спосіб домогтися цього – участь у програмі «U-LEAD з Європою», відповідно до якої у населених пунктах України створюють нові Центри надання адміністративних послуг, надають програмне забезпечення, техніку, меблі та навчають працівників.

«Цьогоріч – четверта, й остання фаза створення ЦНАПів, за програмою «U-LEAD з Європою» – наголошує її куратор в Гощанській селищній раді Дмитро Ткачук. – Тому ми, за підтримки депутатського корпусу, вирішили подавати запит на конкурсний відбір. Ми його успішно пройшли. Але це ще не означає, що ми перемогли. Зараз розпочинається робота з експертами. І сьогоднішня зустріч – частина цього процесу».

Експерти ознайомилися із організацією адмінпослуг у відомствах та установах Гощі, надали попередню експертну оцінку приміщенню, де в майбутньому може бути організований ЦНАП, проаналізували взаємодію різних органів влади у цьому питанні та провели робочу ознайомчу зустріч щодо можливостей інтегрованих адмінпослуг в селищі.

«В процесі організації ЦНАПів дуже важлива взаємодія різних гілок влади. Наш підхід – відкрито говорити про відомче та інтегроване надання адмінпослуг. Громада створюючи ЦНАП має розуміти його переваги та доцільність грошей, вкладених із місцевих бюджетів», – наголосив регіональний координатор програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук.

До слова, приміщення та його ремонт – це зона відповідальності громади. Наразі розглядають варіант створення ЦНАПу на базі колишнього ВУЖКГ, використавши для цього перший поверх споруди. Поступ у цьому питанні залежить від співпраці Гощанської селищної ради, Гощанської РДА та Гощанської районної ради. Про це на робочій зустрічі з експертами говорили Гощанський селищний голова Микола Панчук, в.о. голови Гощанської РДА Юрій Ястремський, голова районної ради Олександр Поліщук та інші її учасники.

Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин