Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На Любомльщині шістьом неплатникам аліментів присудили суспільно корисні роботи

10:49 22.08.2019
245

За ініціативи державних виконавців оформили 388 постанов про стягнення з боржника у вигляді суспільно корисних робіт.

З 1 січня 2019 року, завдяки застосуванню нових обмежень, державними виконавцями юстиції Волині стягнуто 256 572 гривень, які спрямовані на виплату аліментів, з них у Любомльському районі – 1749 гривень, – інформують в юстиції Волині.

Суспільно корисні роботи є одним із видів покарання для неплатників аліментів. Цей вид покарання був введений першим пакетом законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, що набули чинності у минулому році.

Якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців, то боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Але, якщо ж такі аліменти мають сплачувати на дитину, яка має інвалідність або є важкохворою, то заборгованість має бути у сукупному розмірі сумою відповідних платежів за 3 місяці для залучення боржника до адміністративної відповідальності.

Проте, не всіх осіб можна залучити до суспільно-корисних робіт. Так, їх не призначають особам, визнаним інвалідами I або II групи, вагітним жінкам, жінкам старше 55 років та чоловікам старше 60 років.

Суспільно корисні роботи можуть призначати від 120 до 360 годин і виконувати їх не більше 8 годин, а неповнолітніми – не більше двох годин на день.

Суспільно корисні роботи боржник має виконувати у вільний від роботи чи навчання час і за їх виконання порушнику нараховуватимуть плату за виконану ним роботу. Оплата праці відбувається погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не меншому, ніж визначений законом мінімальний розмір оплати праці.

Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора
13.09.2019
12.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин