Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Бізнесменам-початківцям фіскали розповіли про перші кроки у підприємництві

12:53 22.08.2019
257

Традиційно представники ГУ ДФС у Волинській області, як соціальні партнери, проводять зустрічі з майбутніми представниками бізнесу в Луцькому центрі зайнятості. Серпнева зустріч була присвячена питанням усунення ризиків під час започаткування бізнесу громадянами, які роблять перші кроки у підприємництві.

Про це інформує прес-служба відомства.

«Як підтверджує досвід, азбука податкових знань, зокрема основні статті Податкового кодексу України, інших законодавчих та нормативно-правових документів дають впевненість бізнесу на всіх етапах його розвитку. Як і будь-яке явище в нашому житті діяльність господарюючого суб’єкта розпочинається зі стадії його створення, проходить певну кількість стадій розвитку, які обумовлюють організаційні та інші зміни господарюючого суб’єкту, та закінчується припиненням його діяльності. На всіх цих етапах важливо знати та виконувати вимоги закону, бути соціально відповідальними платниками податків», зазначила у своєму виступі завідувачка сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Не залишилося без уваги учасників заходу тема використання електронних сервісів ДФС, які постійно удосконалюються відповідно до вимог часу.

«Саме робота з електронними сервісами ДФС зменшує контакти платників податків з інспекторами, економить час, дозволяє отримувати інформацію в режимі онлайн. Тож, одним з перших кроків бізнесмена-початківця повинна стати реєстрація користувачем Електронного кабінету»», підсумувала Олена Нікотіна.

Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин