Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Маневичах розповіли, як роблять чорницю протерту з цукром
У Маневичах розповіли, як роблять чорницю протерту з цукром

Як на Маневиччині перероблюють чорницю

12:21 23.08.2019
447

У консервному цеху, який функціонує при державному підприємстві «Маневицьке лісове господарство» закінчили перероблювання чорниці звичайної.

Зараз розпочинають процес із заготівлі ягоди: на відповідній ділянці заготівельник збирає ягоди, згодом доставляє на консервний цех, робітники перебирають ягоди від сторонніх домішок та готують їх до перероблення.

Протерту чорницю з цукром уже після очищення промивають та протирають на протирочній машині. Згодом всю масу разом із підготовленим цукром завантажують у плиту «Кропівіна», після підігріву масу розфасовують, а згодом стерилізують.

Усе відбувається під наглядом начальника консервного цеху, адже дотримання усіх процедур та вимог обов’язкове при перероблюванні.

Загалом працівники виписали лісових квитків на заготівлю ягід чорниці звичайної на 73,8 тонни, заготівельники сплатили до місцевих бюджетів 78,7 тисяч гривень рентної плати за спецвикористання дикорослої продукції.

Чорницю протерту з цукром усі охочі можуть придбати у консервному цеху ДП «Маневицьке лісове господарство» та у мережах магазинів «Лісовичок».

Довідково: перша корисна властивість чорниці – вона природний антиоксидант. Чорниця здатна впливати на недоброякісні пухлини, сприяючи до їх, якщо не зменшення, то зупинки росту. Вона впливає на них на клітинному рівні, будучи відмінною профілактикою різноманітних новоутворень. Також вважають, що вона сприяє профілактиці проти ракових захворювань.

Також чорниця містить цілий список корисних речовин, яких потребує наш організм. А саме: вуглеводи, магній, калій і фосфор. Ще є органічні кислоти, мідь, залізо і цілий список вітамінів (вітамін А, вітамін В, вітаміни С, вітаміни РР і інші).

Чорниця – це природний антисептик і антибіотик. Її варто приймати при простудних захворюваннях, як відвар, а листя прикладати до ураженої ділянки тіла.

Чорниця також допомагає при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Вона, як в натуральному, так і в сухому вигляді допомагає при проблемі з кишківником і шлунком. Цікаво те, що чорниця лікує кишківник завдяки своїм антисептичним здібностям, вбиваючи всередині все, крім корисної мікрофлори кишківника.

Читайте також: Маневичани – у трійці найсильніших лісників Волині.

Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин