Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Волинянам нагадують про необхідність сплатити податки на нерухомість

14:23 28.08.2019
264

Громадяни-власники нерухомості до 30 серпня зобов’язані сплатити податок на нерухоме майно.

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Громадяни-власники вартісної нерухомості вже сплатили до місцевих бюджетів Волині 22,3 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

У визначені законом строки фахівці територіальних органів ДФС в області сформували і надіслати 28950 податкових повідомлень-рішень власникам вартісного житла та нежитлового майна, що підлягає оподаткуванню про нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

«Загалом в області позитивна динаміка сплати майнових податків. Щодо оподаткування нерухомості, то більшість громадян-власників нерухомості вже виконали свій обов’язок і перерахували на бюджетні рахунки громади, на території якої є об’єкти оподаткування, суму податку. До 30 серпня це повинні зробити всі власники нерухомості, які отримали відповідні податкові повідомлення-рішення. Власне це й буде реальний фінансовий внесок у розвиток громади тих, хто володіє вартісним майном», зазначає начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів наголосила, що у Центрах обслуговування платників кожен громадянин може отримати фахову консультацію щодо особливостей оподаткування майна.

Отож, якщо Ви власник нерухомого майна, яке повинно оподатковуватися, але не отримали повідомлення, – відвідайте Центр обслуговування платників при державній податковій інспекції з тим, щоб звіритись. Завдяки звірці наявних в органах ДФС даних про власників нерухомості громадяни уникнуть зайвих нарахувань та формування податкового боргу. Варто врахувати, що для внесення змін до інформаційних ресурсів власники нерухомості при собі обов’язково повинні мати документ, що посвідчує особу та правовстановлюючі документи на майно.

Довідково: загалом власники нерухомості у січні-липні 2019 року поповнили бюджети Волині на 64 мільйони гривень, що на 47 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин