Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Які є пільги для волинських підприємців під час сплати земельного податку

15:27 01.09.2019
243

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб за земельні ділянки-паї не визначені.

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб за земельні ділянки, що утворені за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв), не пвказані і, відповідно, земельний податок за такі ділянки визначають на загальних підставах. Про це інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

Разом з цим від сплати податку звільняють на період дії єдиного податку четверту групу власників земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачів за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

У Статті 281 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) чітко визначені категорії фізичних осіб, що мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та наданий вичерпний перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатись пільгами.

Водночас до даного переліку не зараховані земельні ділянки, що утворені за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв).

Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин